Yönetim harekete geçti; Galatasaray’da 4 imza kapıda

Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi’nde iyi bir ivme yakalayan Galatasaray’da yönetim iç transferde harekete geçti. Okan Buruk dahil 4 isimle yeni sözleşme imzalanması bekleniyor.

Galatasaray iç transferde hareketli saatler yaşıyor. Sarı-Kırmızılı idareciler, teknik direktör Okan Buruk ve 3 futbolcu ile yeni sözleşme imzalamaya hazırlanıyor.

Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi’nde 2. sırada yer alan Galatasaray’da teknik direktör Okan Buruk ile yeni sözleşme imzalanacağı öne sürüldü.

Milliyet’in haberine göre Galatasaray yönetimi, Okan Buruk ile 1 yıllık yeni kontrat yapıp başarılı teknik direktörün maaşında ciddi bir iyileştirmeye gidecek.

Buruk’un ücreti artıyor

Okan Buruk’un yeni sözleşmeyle yıllık ücretinin 60 milyon TL’ye çıkarılacağı haber detayında yer aldı.

3 futbolcuya yeni kontrat

Öte yandan Galatasaray yönetiminin, futbolculardan Sacha Boey, Abdülkerim Bardakcı ve Kerem Aktürkoğlu’yla da yeni kontrat yapacağı bildirildi.

Sacha Boey’un 400 bin euroluk ücretinin 1 milyon euroya, Kerem Aktürkoğlu’nun 20 milyon TL’lik ücretinin 30 milyon TL’ye, Abdülkerim Bardakcı’nın 19 milyon 550 bin TL olan ücretinin de 30 milyon TL’ye çıkarılacağı aktarıldı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x